Меню
м.Харків вул. Ігоря Малицького 11/13
Наша адреса:
м.Харків вул. Ігоря Малицького 11/13
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт - 9.00 - 18.00
  • Сб - Нд - вихідні дні
Замовити дзвінок

Hayward NC500SE2 (10m3/h, d500mm, 85kg) пісочний фільтр для басейн

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: aq-000121
  • Артикул: 17685
Виробники Hayward
Фільтр Hayward NC500SE2 (10m3/h, d500mm, 85kg) зі скловолокна, класичний матеріал для виготовлення фільтрів з підвищеними вимогами до експлуатаційних характеристик та зовнішнього вигляду. Міцність матеріалу забезпечується армуючим шаром із скловолокна, просоченого поліефірними смолами. Цей матеріал є хімічно стійким, еластичним, стійким до механічних навантажень та впливу атмосферних явищ. Може експлуатуватися з робочим тиском до 2 бар. Фільтр має бічний 6-ти позиційний клапан, що буває важливо при обмеженій висоті технічного приміщення. Як фільтруючий матеріал можна застосовувати кварцове або скляне завантаження фракцією 0,5-0,8 мм. Для контролю тиску фільтра в комплект постачання входить манометр зі шкалою в барах та паскалях. Країна виробник - Іспанія.

Галузь застосування

Фільтр Hayward NC500SE2 (D500) c площею фільтрації 0.2м² може бути укомплектований насосами продуктивністю до 6-10м³/г і ефективно обслуговувати сімейний басейн об'ємом до 40м³.

Рада фахівця

Основним критерієм підбору піщаного фільтра для басейну є його площа фільтрації, висота завантаження і пропускна здатність. Для приватного басейну допускаються висота засипки від 40см і вище, швидкість фільтрації не більше 50м³/г через 1м² площі фільтра і кратність повного водообміну в басейні за 4-5 годин.

Фільтр Hayward NC500SE2, Скловолоконний фільтр для басейну Hayward, фільтр для басейну

Характеристики
Характеристики фільтрів
Діаметр бака 500 мм
Площа фільтрації 0.2 м²
Матеріал завантаження 0.5-0.8 мм
Продуктивність 10 м³/г
З'єднання 50
Кількість завантаження 85 кг
Купити в один клік
Доставка будь-яким зручним для Вас способом.
Гарантії від нашого магазину і від виробника.